26.05.2017 5644

Міжнародні наукові диспути на честь святкування річниці заснування факультету економіки і підприємництва

25–26 травня, у рамках святкування річниці створення факультету економіки і підприємництва, відбулася традиційна ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин». Організаторами конференції цього року стали Уманський національний університет садівництва, а також вищі навчальні заклади Польщі, Чеської республіки, Болгарії, Білорусі, Казахстану.

Пленарне засідання наукового заходу проходило в теплій, налаштованій на робочий лад атмосфері. Учасників та гостей конференції привітала декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук, яка охарактеризувала коло завдань, поставлених перед присутніми, та підкреслила широку географію учасників наукової події.

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор Уманського НУС Олена Непочатенко, яка побажала учасникам плідної роботи та максимуму користі від спілкування, а також висловила сподівання щодо оптимізації та розширення масштабів функціонування конференції.

Робота конференції розпочалася доповіддю доктора філософії, проректора Державної вищої професійної школи в Плоцьку Анною Новацькою, у якій доповідач висвітлила питання безпеки використання банківських карток шляхом використання електронних засобів зв’язку.

Гостя з Плоцьку, пані Маріола Шевчук-Яроцька – декан економічного факультету Державної вищої професійної школи в Плоцьку, доктор наук, спрямувала увагу слухачів на переваги використання електронних засобів у банківській сфері. Зокрема, в роботі з картами через інтернет-мережу.

Доповідач Людмила Мельник – кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування Уманського національного університету садівництва, висвітлила науково-концептуальні підходи щодо формування суспільства знань.

Оксана Кіфоренко, старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування УНУС, тримала слово на засіданні з теми «Banking System of Ukraine – the Period of Structural Changes». Не зважаючи на англомовну доповідь науковця, слухачами було задано ряд питань, які спонукали присутніх до живого, невимушеного дискуту з проблемних аспектів функціонування банківської системи України.

Доповідач Надія Матвійчук – аспірант кафедри економіки Уманського НУС, представила увазі науковців тему реалій та перспектив ринку органічного садівництва в Україні, де висвітлювала ряд питань, що стосуються використання органічних та неорганічних добрив у садівництві. Доповідач підкреслила інтерес споживача до органічного садівництва та його стрімкий зріст, який став передовим у нашій державі.

Після завершення пленарного засідання науковці продовжили роботу у секціях, де більш детально розглянули актуальні питання функціонування та розвитку окремих сфер і галузей фінансово-економічної діяльності держави.

Міжнародна науково-практична конференція «Аспекти стабільного розвитку економіки в умовах ринкових відносин» вже тривалий час є потужним науковим заходом, що надає змогу науковцям України та зарубіжних країн вести конструктивний і плідний діалог.

Прес-центр Уманського НУС