30.10.2015 7076

Міжнародна співпраця – важливий крок на шляху до успіху

30 жовтня в Уманському національному університеті садівництва з офіційним візитом перебувала делегація представників компаній Nepuree та Evergreen (Японія), до складу якої входили представники:

• Ichyama Mikio – президент компанії Nepuree;
  • Yamashita Masateru – технолог компанії Nepuree;
  • Jitozono Tetsuro – керуючий директор компанії Evergreen;
  • Mishima Satoshi – радник Голови Національної науково-технологічної асоціації України з міжнародних питань;
  • Віктор Івченко – голова Національної науково-технологічної асоціації України;
  • Маулік Сергій – радник Голови Національної науково-технологічної асоціації;
  • Роман Храмов – перекладач;
  • Жанна Сокол – перекладач.

Мета візиту – співпраця в галузі садівництва, технології зберігання та переробки плодів та овочів, вирощування плодових культур.

Компанія Nepuree створена у 2008 році для структуризації і оптимізації робіт у галузі інноваційних технологій харчової промисловості. На сьогодні компанія вирощує та переробляє сільськогосподарську продукцію в пюре з використанням унікальних технологій обробки паром у безкисневому стані. В результаті у продуктах харчування зберігаються поживні речовини, запах, колір та смак без додавання штучних домішок.

Почесних гостей зустрічали представники ректорату університету; ректор Олена Непочатенко вручила гостям подарунки та запросила за стіл переговорів.

Міжнародна співпраця – важливий крок на шляху до успіху

У ході зустрічі було презентовано Уманський національний університет садівництва як потужний навчальний заклад, який розширює свою географію співробітництва. Гості відвідали виставку з презентаціями досягнень кафедр та наукових шкіл, серед її експонатів – найкращі сорти яблук, зернових, садивного матеріалу. Також гостей ознайомили з технологією виробництва та зберігання сільськогосподарської продукції, вирощеної на дослідних ділянках Уманського НУС.

Міжнародна співпраця – важливий крок на шляху до успіху

Представник від японської сторони президент компанії Nepuree Ichyama Mikio подякував за теплий прийом, висловив задоволення та захоплення від перебування їхньої делегації в Україні, яка зацікавила їх великим потенціалом у сфері аграрної промисловості. Президент доніс інформацію про свою компанію, що займається кораблебудуванням, створенням добрив і органічних продуктів харчування, та повідомив учасникам переговорів, що готовий вкладати інвестиції у розвиток аграрної промисловості України. Серед важливих напрямів діяльності компанії Ichyama Mikio виділив основні:

• відновлення якості ґрунтів;
  • використання мікрофлори при вирощуванні овочів та фруктів;
  • збереження якостей вирощеної органічної продукції.

Надзвичайну зацікавленість у членів делегації викликали фрукти, вирощені в садах університету. Президент компанії наголосив, що Україна є сильним партнером в плані вирощення продукції, яка може перероблятися в Японії.

Міжнародна співпраця – важливий крок на шляху до успіху

Сторони обговорили напрямки співробітництва на майбутнє.

Надія Зубова, редактор редакційно-видавничого відділу,

Алла Осіпова, помічник ректора