Повідомити про новину

Міжнародна науково-практична конференція «Україна, Болгарія, ЄС: економічні та соціальні тенденції розвитку»

27-30 червня 2018 р. у м. Бургас (Болгарія) відбулась ІІ міжнародна науково-практична конференція «Україна, Болгарія, ЄС: економічні та соціальні тенденції розвитку», учасниками якої були викладачі Уманського НУС: к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Олена Саковська та к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Людмила Пархоменко. У конференції взяли участь 65 учасників з 21 навчального закладу України, Болгарії, Польщі, Грузії, Словаччини, Росії.

Відкрила конференцію ректор Університету «Проф. Д-р Асен Златаров» Магдалена Міткова та побажала учасникам плідної роботи. З вітальним словом від української сторони до учасників конференції звернулася  завідувач кафедри фінансів НУБіП України Надія Давиденко.

Пленарне засідання відкрив проректор Валентин Ненов, який у своєму виступі зупинився на питаннях функціонування та фінансування освіти в Болгарії. Далі пленарне засідання продовжила професор Надія Давиденко, яка розповіла про особливості соціально-економічного і фінансового розвитку країн Прибалтики, Болгарії, Грузії та України. Представник Дубнінського університету (Словацька Республіка) Мирослав Шкода класифікував та охарактеризував використання фінансових технологій в сучасному світі. 

Робота конференції продовжилася в секційних засіданнях, де піднімалися питання управління національною економікою та економікою підприємства; фінансів, банківської справи та страхування; бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту; педагогіки та юридичних наук; економіки природокористування та охорони навколишнього середовища. Насиченими й цікавими вийшли презентації і доповіді науковців.

Про розвиток кооперативних відносин в аграрному секторі економіки розповіла доцент УНУС Олена Саковська. Доцент Людмила Пархоменко в своїй доповіді висвітлила питання гармонізації стандартів овочів у відповідності до вимог ЄС. Конференція проходила в дружній, творчій обстановці. Науковці дискутували, обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем сьогодення.

В межах конференції завершилося трьох місячне стажування 20 викладачів, учасників конференції за тематикою «ECONOMICS», яке було сформоване з таких модулів: 1. Investment Portfolio Management, 2. Strategic International Management, 3. International Operational Management, 4. International Human Resources Management, 5. Business Logistics and Supply Chain Management, 6. International Finance. 

По завершенню конференції та стажування всі учасники отримали сертифікати.

Подібні заходи стимулюють викладачів поділитись своїми науковими напрацюваннями, обмінятись досвідом на діловому рівні, результатами наукових досліджень з колегами.


Прес-центр університету

Переглядів - 866

top