25.04.2015 4404

Вперше на факультеті менеджменту за ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи 28-29 травня 2015 р. відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теорія, практика та інновації розвитку туристичної та готельно-ресторанної індустрії».

Метою конференції є здійснення комплексного наукового дослідження сучасного стану і стратегічних перспектив розвитку туристичної та готельно-ресторанної індустрії. Конференція сприятиме розширенню наукового інформаційного обміну між провідними українськими та закордонними спеціалістами в туристичній та готельно-ресторанній галузі, з подальшим формуванням тематики спільних наукових досліджень та міжнародних проектів, а також залученню талановитої молоді до науково-дослідної роботи.

На конференції передбачається розглянути широкий спектр проблем за такими напрямками:

• Стратегії розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу в умовах глобалізації.
  • Інноваційні технології сучасного туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.
  • Регіональні проблеми розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.
  • Рекреаційна база сільського зеленого туризму.
  • Міжнародний досвід рекреаційного районування світу.
  • Сучасні інформаційні й комунікативні технології в туризмі та готельно-ресторанній справі.
  • Філософські, соціальні, культурологічні аспекти туризму.
  • Інноваційні підходи в управлінні туристичним та готельно-ресторанним бізнесом.
  • Фінансово-економічні механізми функціонування туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.
  • Спортивний туризм як засіб фізичного загартування та оздоровлення дітей і молоді.
  • Рекреаційний та екологічний аспекти розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.
  • Правові аспекти формування та функціонування індустрії послуг на міжнародному рівні.
  • Економічне моделювання розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.

До участі у конференції запрошуються студенти, аспіранти, докторанти, науковці, викладачі, фахівці сфери обслуговування та всі зацікавлені особи.

Для участі в конференції Вам необхідно до 27 травня 2015 року:

1) надіслати на електронну адресу: n.parubok@mail.ru тези доповіді;

2) відскановану (сфотографовану) квитанцію про сплату організаційного внеску;

3) заповнити заявку учасника.

Кожному учаснику буде відправлений збірник тез разом із сертифікатом на поштову адресу, вказану в заявці, протягом трьох тижнів після проведення конференції.

Детальніше про конференцію

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи