27.10.2017 5024

Ми подвиг пам’ятаємо і в серці бережемо

Дата 28 жовтня увійшла в історичний календар українського суспільства як день остаточного звільнення території сучасної України від нацистських окупантів під час Другої світової війни.

Понад чотири роки українська земля була ареною страшних і кровопролитних битв за визволення Європи від фашизму. Цей період закарбувався у пам’яті нашого народу кривавими подіями, адже кожна родина пережила непоправні та трагічні втрати: мільйони зламаних людських доль, нескінченні ріки гірких сліз, тисячі звитяжних подвигів…

На спомин тих далеких і водночас близьких трагічних подій колектив Уманського національного університету садівництва завжди бере участь в урочистих заходах, присвячених вшануванню пам’яті героїв того часу.

Живі квіти, як спомин і шана за мирне життя, полум’яними краплями лягли на підніжжя пам’ятнику Герою Другої світової війни, випускнику Уманського НУС Юрію Глібку від колективу університету.

Ми подвиг пам’ятаємо і в серці бережемо

Неможливо словами передати всю ту атмосферу скорботної печалі і гірких спогадів, що панувала під час урочистостей. Та пам'ять про відважні вчинки і буремні події жива, пануючи серед нащадків українських героїв тих часів. І саме вона є тим патріотичним запалом, відважним поштовхом, що спрямовує учасників на захист рідної землі нині.

Ми свято бережемо в серці ваш подвиг, шановні Герої Другої світової війни. І всі реальними вчинками підтримуємо Героїв гібридної війни сьогодення. Адже завдяки рішучим діям і незламному прагненню до перемоги та світлого майбуття української держави наших Героїв тих далеких і теперішніх часів насолоджуємося кожним мирним днем.

Прес-центр Уманського НУС