24.02.2016 5657

Менеджер – керівник вищого ґатунку!

Якщо ти енергійна, активна, комунікабельна та сповнена життєвих сил особистість, то професія менеджера саме для тебе! Немає такого підлеглого, який би не хотів спробувати себе в якості керівника. Саме поняття «менеджмент» означає процес планування, організації, приведення в дію та контроль організації з метою досягнення координації людських і матеріальних ресурсів, необхідних для ефективного виконання завдань. Простіше кажучи, менеджер – це керівник. І якщо за часів рабовласницького ладу та періоду феодалізму управитель, або ж керівник, був один, то в часи промислової революції все значно змінилось: з’явилися ланки управління та ієрархія керівництва – і менеджмент набув зовсім іншого значення.

Зустріч із випускником економічного факультету Уманського сільськогосподарського інституту Володимиром Осадчим

Менеджер сьогодні

Сучасний процес управління набув широкого значення та можливостей для реалізації своєї особистості як керівника. Будь-яке сучасне підприємство потребує керівників нижчої, середньої та вищої ланок управління. Професія менеджера дає можливість кар’єрного росту, стабільного грошового доходу та впевненості у майбутньому. За результатами опитування українців, в рейтингу професій менеджери займають третє місце (детальніше...). А заробітна плата менеджера, залежно від сфери зайнятості, стартує від 9 000 тис. грн.

Перевагами даної професії є:

• повна відсутність рутини;
  • можливість самостійно приймати рішення;
  • творчий підхід, що вимагає постійного припливу свіжих ідей та оригінальних рішень.

Недоліками професії є:

Науковий гурток кафедри менеджменту організацій на виробничій базі CТОВ «Верхнячка-Агро»
    відповідальність;
  • ненормований робочий день, часто без вихідних і свят;
  • відпочинок наступає лише після здачі проекту.

Випускники даної спеціальності можуть обіймати такі посади:

• керівник підприємства чи його заступник;
  • менеджер-логіст;
  • менеджер з персоналу;
    Навчальний семінар «Особливості ведення переговорів про ціну товару»
    менеджер відділу збуту;
  • керівник виробничого підрозділу;
  • голова фермерського господарства;
  • менеджер комерційного відділу;
  • фахівець з аналізу ринку;
  • економічний радник;
  • інспектор митниці;
  • інспектор з експорту чи імпорту;
  • менеджер з персоналу;
  • експерт із зовнішньоекономічних питань;
  • менеджер із зовнішньоекономічних зв'язків;
  • менеджер з постачання і збуту;
  • фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку;
  • агент з передачі вантажу на прикордонній станції.

Де здобути освіту?

Менеджер – професія майбутнього! Обери свою професію разом з Уманським національним університетом садівництва. Ми – гарантія стабільності та успішного майбутнього.

Благодійний ярмарок «Подаруй дитині свято»
Екскурсія менеджерів  у м. Львів
Екскурсія менеджерів у м. Львів