Повідомити про новину

Магія квітів від науковця Уманського НУС

Ковтком свіжого повітря у спекотний липневий день стала для уманчан персональна виставка художниці Валентини Мамчур. «Магія квітів» – під такою назвою презентувала широкому загалу свій творчий доробок аспірантка Уманського національного університету садівництва.

Це вже не перша виставка художниці, але емоції, які отримує глядач від перегляду її картин все ті ж: неймовірне захоплення, заряд позитиву, щира енергія кохання та яскравості буття. І це цілком логічно, адже Валентина Василівна мистецьки зросла у стінах одного з найстаріших, найромантичніших і найнатхненніших навчальних закладів України – Уманського НУС! Саме тому вперше художниця презентувала свої доробки навесні у стінах рідного ВУЗу.Цього разу місце зустрічі з прекрасним було більш, ніж символічним: краса сучасного мистецтва заполонила один із залів Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», що знаходиться у будівлі найстарішого приміщення Умані – Василіанського монастиря.

Відкрив виставку директор заповідника Олександр Мельничук, який привітав присутніх зі знаменною подією в житті міста та побажав Валентині Василівні натхнення і подальших яскравих досягнень.

Завідувач науково-дослідного сектору заповідника Людмила Сорокіна, яка здійснювала керівництво організацією експозиції, підкреслила тісну взаємодію художниці з полотнами, адже майстриня пише свої картини пальцями, передаючи таким чином свої емоції глядачам.

Теплими словами та побажаннями творчого росту привітав Валентину Мамчур завідувач Центру культури та виховання студентів Уманського НУС Петро Паєвський, який став наставником і натхненником молодої майстрині.


Щедрими на схвальні і захопливі слова на адресу художниці були й гості заходу, які наголосили на своєрідності та живій енергії представлених картин.

У свою чергу Валентина Василівна щиро подякувала всім присутнім та пояснила, що «… магія квітів – це своєрідне бачення квітки і жінки, адже кожна квітка має свій особливий аромат, а кожна жінка – неповторна. А тому я намагалася відтворити цю своєрідність, вкладаючи в свої полотна доброту, сонячну енергію і всі барви синергії жіночої душі».

І дійсно: переглядаючи картини, сповнюєшся світлої радості та лагідної умиротвореності. Поєднання яскравих барв і надреалістичних зображень дарує відчуття спокою, ніжного пробудження, таємничості та загадковості. Це справжній спалах містерії емоцій, ковток п’янкого аромату свободи та розуміння того, що прекрасне зовсім поряд, у кожному дні.Тож щиро бажаємо художниці натхнення та чекаємо на нові, яскраві роботи!

Прес-центр Уманського НУС

Переглядів - 568

top