27.11.2017 5120

«Made in UNUS» знову підкорює гумористичні вершини

Студентська молодь ніколи не знає спокою та постійно прагне розвиватися і відкривати щось нове. І наші всім відомі університетські гумористи – команда КВН «Made in UNUS» – не є виключенням. Цього разу улюбленці публіки не могли оминути таку знакову подію у світі гумору, як ХІІІ фестиваль аграрної ліги КВН України, гра якої проходила 23 листопада на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

Отож, зібравши свій величезний багаж жартів та мініатюр, «Made in UNUS» помандрували до славного міста Житомир, щоб провести чергову битву за звання чемпіона. Цього разу у грі взяли участь 6 команд із різних куточків України:

«Люстра» - Сумський національний аграрний університет;

«УТ-1» - Таврійський державний агротехнічний університет;

«Збірна аграрної академії» - Полтавська державна аграрна академія;

«Драстє» - Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва;

«Made in UNUS» - Уманський національний університет садівництва;

«Команда А» - господарі свята, Житомирський національний агроекологічний університет.

У рамках фестивалю команди зіграли по два конкурси: під час візитки представляли жарти, музичні постановки та мініатюри на тему «Виставка досягнень», а під час імпровізації жартували на тему «Профорієнтація представників ВНЗ серед школярів».

«Made in UNUS» знову підкорює гумористичні вершини

Позитивна атмосфера та піднесений настрій супроводжував глядачів і команди протягом усієї гри. Всі присутні активно підтримували учасників, а ті, кому не довелося бути присутнім на грі, мали можливість переглянути пряму трансляцію із телецентру, де відбувалася гра.

«Made in UNUS» знову підкорює гумористичні вершини

Переможцями ХІІІ фестивалю Аграрної ліги КВН України цього разу стали одразу дві команди: «Збірна аграрної академії», Полтавської державної аграрної академії, та «УТ-1», Таврійського державного агротехнічного університету. Бронзу також розділи між собою дві команди – «Люстра», Сумського національного аграрного університету, та команда, яка представляла Уманський національний університет садівництва – «Made in UNUS».

Щиро вітаємо команду з перемогою та бажаємо підкорення нових гумористичних вершин!

Ірина Слободяник, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва