16.03.2016 5389

«Made in UNUS» – переможці відбіркового туру відкритої уманської ліги КВН «Кураж» – 2016!

15 березня Уманський будинок культури ім. Ю. Смолича поглинув вир молоді, яка полюбляє гарні жарти та гру мільйонів – КВН. І не дивно: саме у цей час там стартував перший відбірковий тур відкритої уманської ліги КВН «Кураж» – 2016.

Цього разу перед глядачами у дотепності змагалися 9 команд з різних міст України:

«Аграрвард» (Київ);

«Моя провінція» (Вінниця);

«Каркаде» (Умань);

«Рука в синице» (Скадовськ);

«Секс по дружбе» (Дніпропетровськ);

Збірна Черкас (Черкаси);

«Діагноз Кашпіровського» (Умань);

«Смайли» (Скадовськ);

«Made in UNUS» (Уманський національний університет садівництва).

Ведучий свята привітав учасників змагання та подякував організаторам і меценатам свята, серед яких виступила і ректор Уманського НУС Олена Непочатенко.

Наповнений ущент зал вирував від позитивних емоцій: жарти сипалися один за одним, а талановиті та дотепні мініатюри вражали артистизмом учасників.

Команди продемонстрували чудову гумористичну форму як під час конкурсу «візитка», так і в інтелектуально-сатиристичному змаганні «розминка», яке проводилося у формі питання – відповідь. Ускладнювало завдання останнього те, що запитання учасникам ставили глядачі з залу, які теж змагалися у дотепності.

З-поміж усіх команд, які брали участь у відбірковому турі, особливо вразили зал своїми жартами дві команди – «Моя провінція» (Вінниця) та «Made in UNUS» (Уманський національний університет садівництва), які й розділили єдине призове місце.

Вітаємо команду університету з перемогою та бажаємо позитивних емоцій і подальших карколомних перемог!

Прес-центр Уманського НУС