Повідомити про новину

Курси підвищення кваліфікації

Уманський національний університет садівництва – потужний осередок освітньої діяльності. А тому вже традиційним стало проведення у стінах цього навчального закладу проведення різних курсів підвищення кваліфікації.

Отож нині на базі НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» Уманського НУС розпочали свою діяльність курси підвищення кваліфікації завідувачів лабораторій і старших лаборантів елеваторно-складських підприємств, які триватимуть з 10 по 12 жовтня 2017 року.Розпочала курси вітальним словом завідувач НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» кандидат економічних наук, доцент Наталія Петренко. В свою чергу, заступник начальника виробничого управління ПАТ «ДПЗКУ» Тетяна Козачук теж привітала присутніх, побажавши максимальної користі від прослуханих лекцій та трудової діяльності на базі університету.Навчальна програма курсів передбачає набуття знань та нових наукових теоретично-практичних навичок з питань зернового господарства у світі та Україні загалом; формування якості зерна, його зберігання і переробки; вплив умов зберігання на якість зерна. Загалом цього разу представники 49 філій ПАТ «ДПЗКУ» на підставі договорів мають нагоду підвищити кваліфікацію, дякуючи професорсько-викладацькому складу кафедри технології зберігання і переробки зерна – завідувач доктор сільськогосподарських наук, професор Ніна Осокіна.


Заключним етапом прослуховування курсу стане тестування та видача слухачам свідоцтв про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Тож натхненної праці вам, шановні. У ваших дбайливих руках хліб наш, тож хто, як не ви, подбає про наше спільне щасливе сите майбутнє? Наснаги та успіхів вам!


Прес-центр Уманського НУС

Переглядів - 700

top