27.08.2014 5144

Куратори готуються до нового навчального року

27 серпня в Уманському національному університеті садівництва відбулося засідання методичного об’єднання кураторів студентських академічних груп університету.

З вітальним словом до кураторів звернувся перший проректор Іван Мостов’як, який наголосив на особливій важливості праці кураторів та їх визначальній ролі у формуванні громадської свідомості та вихованні патріотичних почуттів молоді.

Куратори готуються до нового навчального року

Голова методоб’єднання Петро Паєвський ознайомив присутніх з пріоритетними напрямами діяльності та завданнями кураторської роботи.

Ознайомчу бесіду щодо місця, ролі і призначення психологічної служби університету провела зі студентськими наставниками практичний психолог Галина Мінченко.

Зорієнтувала кураторів у розмаїтті творчих гуртків і студій художній керівник Центру культури і виховання Уманського НУС Наталія Шаповаленко.

Куратори готуються до нового навчального року

Отримані знання та інформація неодмінно стануть при нагоді кураторам, адже з 1 вересня студентська молодь порине у безупинний вир такого різноманітного студентського життя, а їхніми надійними друзями і порадниками у ньому стануть саме куратори.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу

Error