24.09.2015 5243

Круглий стіл за участі представників туристичних фірм «ВІВА-ТУР», «Ukrainian Professional Group», «Горящие путевки» та «Експо-Тур»

У рамках свята тижня туризму був проведений круглий стіл за участі представників туристичних фірм «ВІВА-ТУР», «Ukrainian Professional Group», «Горящие путевки» та «Експо-Тур». На початку завідувач кафедри Людмила Транченко  звернулася до слухачів із промовою, де зазначила, що мета кафедри туризму та готельно-ресторанної справи – забезпечення не лише гарними знаннями, а й розвиток практичних навичок студентів під час проходження стажування, чи роботи в провідних закладах ресторанного, готельного та туристичного бізнесу в Україні та за її межами.

Кожен із запрошених гостей виступив із презентацією, в якій висвітлив всі можливості працювати та стажуватися за кордоном.

Директор фірми «ВІВА-ТУР» (м. Черкаси) Юлія Горбаткова та менеджер Катерина Поліщук виступили з презентацією «Можливості за кордоном», де розкрили головні моменти молодіжної програми «Work and travel» та повідали студентам інформацію про оплачуване стажування в Китаї, ОАЕ, США та Іспанії. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи співпрацюють із даною туристичною фірмою та вже допомогли студенту Сергію Васильєву пройти стажування в Іспанії.

Фірму «Ukrainian Professional Group» представляв її директор Олександр Домороз, який допомагає влаштуватися на високооплачувану роботу на круїзних лайнерах. Він зазначив, що девіз їхнього туристичного агентства «Заробляй відпочиваючи». А всі бажаючі працювати в морі можуть пройти курси, які допоможуть пройти співбесіду та підвищити їх рівень знань з іноземної мови.

Також ми мали можливість дізнатися про перлини Уманщини від Ліани Раднікової, директора фірми «Експо-Тур». Ми дізналися про можливості створення власного бізнесу без великих матеріальних затрат, а саме розробки внутрішніх маршрутів Уманщини та Черкащини в цілому. Маршрути сільського зеленого туризму – майбутнє туристичної України.

Владислав Китайгородський, заступник директора страхової компанії «ТАС» та засновник організації «ВелоУмань» приєднався до дискусії, яка відбулася між студентами та представниками агенцій, та розповів про головні умови страхування туристів. Окремо хочемо висловити йому вдячність за те, що він приєднався до нас під час велопробігу «Зеленими стежками Уманщини».

Також був запрошений адміністратор сімейно-спортивного комплексу «Amarant» пані Ольга, яка розповіла про можливості відпочинку в комплексі та запросила всіх бажаючих відвідати його, подарувавши знижки на гру в боулінг.

Ми вдячні всім студентам та викладачам, що приєдналися до нас.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи