01.04.2015 4991

Круглий стіл з елементами тренінгу на тему «Цінність життя людини»

Життя, як мить, єдина мить,
Махне крилом —  пролетить...

31 березня  психологічною  службою університету був проведений круглий стіл з елементами тренінгу на тему  «Цінність життя людини» за участі  студентів  11-зр групи  факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Основна увага зустрічі була зосереджена на  формуванні у студентів позитивного світосприйняття, поняття про життя, як найбільшу цінність і неповторність, усвідомлення  кожним студентом своєї оригінальності, індивідуальності, цінності та    вміння адекватно реагувати на життєві випробування.

Круглий стіл з елементами тренінгу на тему «Цінність життя людини»

Під час заняття, яке було орієнтовано на запитання та пошук, у неформальній, невимушеній обстановці студенти навчалися розглядати життєвий феномен як процес, у якому особистість творить сама себе і своє життя,  виявляти психологічний потенціал індивідуальної неповторності, ресурси, здібності, які є і які ще потрібно розвинути, жити, використовуючи всі можливості, які дає освіта, самоосвіта, самоаналіз та життєві обставини.

Круглий стіл з елементами тренінгу на тему «Цінність життя людини»

У групі  панувала атмосфера відкритості, довіри, пізнавального  та особистісного інтересу  один до одного. Сформувалося  прагнення до дієвості, активності, творчості в житті, бажання самому творити свою долю, уміння поважати людей і бережно ставитися до власного життя.

Галина Мінченко, практичний психолог