Повідомити про новину

Краща «Жінка-науковець» м.Умань – доцент Уманського НУС

Щорічно перші березневі дні, засніжені білим, що виблискує кольорами коштовного каміння, снігом, сповнені поетичними словами, ліричними піснями та букетами ніжних весняних квітів, що присвячений її величності – Жінці.

Ми звеличуємо свою матір, бабусю, дружину, сестру, доньку та просто українку, яка дає життя людині і кохає, береже родинне вогнище, навчає, виховує, захищає країну. Адже саме Жінка спонукає сильну половину людства до подвигу, постійного вдосконалення та руху вперед.

У старовинному місті Умань є гарна традиція – в перші березневі дні визначати Жінку року. Як чиста криниця наповнюється свіжою срібною водою, так і сторінки конкурсу наповнюються жіночими долями та гарними справами, які подарували місту красуні – уманчанки.

За всі роки, впродовж яких проводиться конкурс, переможницями стали сотні уманчанок, серед яких педагоги, лікарі, керівники, робітниці, матері-героїні, спортсменки, журналістки та багато інших.

Цьогоріч  Жінкою року м. Умань у номінації «Жінка-науковець» стала наша колега, доцент кафедри менеджменту Уманського національного університету садівництва Інна Новак, яка гідно презентувала наш навчальний заклад на загальноміський загал і довела вагомість ролі жінки у розвитку вищої освіти і науки.


Щиро вітаємо переможницю і бажаємо успіху, щастя та прихильності долі!


Прес-центр Уманського НУС

Переглядів - 1875

top