22.07.2014 5748

Кожен фініш – це, по суті, старт

16 липня 2014 року під звуки Гімну України розпочався черговий випуск спеціалістів факультету менеджменту. Радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

З напутніми словами від імені голів державних екзаменаційних комісій до випускників звернулася декан факультету менеджменту, доцент Наталія Вернюк, яка висловила сподівання, що вони в майбутньому стануть професіоналами своєї справи, які здатні критично мислити та приймати правильні управлінські рішення. А також побажала винуватцям свята легкої дороги в житті, світлого майбутнього та великих звершень, щоб прекрасний стан молодості допоміг подолати всі перепони, ніколи не забувати свою Альма-матер і старатися, відкинувши на мить всі проблеми, приїздити на зустрічі випускників, щоб поділитися своїми успіхами і досягненнями, отримати позитивні емоції і враження.

Кожен фініш – це, по суті, старт

І от настала урочиста мить – церемонія вручення дипломів. Під звуки фанфар та бурхливі оплески випускники один за одним виходили на сцену за довгоочікуваним документом про вищу освіту. Їх настрій був піднесений, очі сяяли, а щастю не було меж.

Кожен фініш – це, по суті, старт

Від імені адміністрації університету з вітальною промовою до випускників звернувся помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський. Він зазначив, що «саме від вас, молоді, залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання на міжнародній арені» та побажав, «щоб впевненість у собі стала запорукою успіху, додала наснаги для написання нових сторінок історії особистого життя, історії рідного університету. Нехай здійсниться все задумане і омріяне!»

Кожен фініш – це, по суті, старт

Щирі слова привітання пролунали від завідувача кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, професора Олександра Школьного та доцента кафедри менеджменту організацій Олександра Василенка, які привітали випускників з початком нового етапу їх життя, побажали міцного здоров’я, успішної кар’єри, особистого щастя.

Кожен фініш – це, по суті, старт

Сльози радості й прощання викликали у випускників сказані з душевністю, яскравими емоціями та переживаннями слова, що прозвучали з вуст їхніх кураторів Ігоря Бутила та Лілії Кустріч, які зауважили, що, перегорнувши дуже важливу сторінку свого життя, не варто забувати той період часу, коли ще можна було дозволити собі побути дітьми, будучи дорослими, свідомими людьми, та роки, проведені в стінах університету. І ніколи не соромитися інколи подумки повертатися до своєї Альма-матер, згадуючи першу лекцію... першу ніч у гуртожитку... перше доросле кохання... першу сесію... Наставники висловили впевненість в тому, що їхні вихованці здатні подолати будь-які перешкоди, що трапляться у житті, і з гордо піднятою головою піти далі. Та щиро побажали на майбутнє особистого щастя, наполегливості, невичерпної енергії, оптимізму, удачі, звершення всіх надій, досягнення поставлених цілей і завжди пам’ятати, що головне в житті – залишатися людиною.

Кожен фініш – це, по суті, старт

Звичайно, що такому важливому моменту в житті випускників не могли не позаздрити першокурсники, у яких ще все попереду. Від їх імені слова привітання висловила Анастасія Белім і зазначила, що вона особисто та її однокурсники будуть старатися брати приклад з випускників і ніколи їх не підведуть.

Щирі слова вдячності та глибокої поваги пролунали на адресу науково-педагогічних працівників факультету менеджменту від батьків випускників, а також від самих винуватців свята.

Від імені батьків подякувала керівництву та викладачам за отримання дітьми професійної освіти, передачу свого досвіду і знань у сфері управління, створення комфортних умов для високопродуктивного навчання, за те, що були для дітей добрими наставниками і мудрими порадниками Людмила Пшенична, а від імені випускників виступили Олександр Хрипун та Наталія Масловата, які пообіцяли, що докладуть всіх зусиль, щоб наставники ними пишалися. На знак вдячності за плідну працю викладачів випускники вручили їм запашні короваї та чудові троянди.

Кожен фініш – це, по суті, старт

На такій приємній ноті й закінчилася урочиста частина свята зрілості й розставання. Попереду сповнений планами, намірами, прагненням до позитивних змін життєвий шлях.

Дорогі випускники, щасливого вам старту у вашій кар’єрі, досягнень та перемог на життєвому шляху!

Нехай ваше життя після закінчення університету буде ще яскравішим!

Віримо, що ви будете гідно нести звання випускників Уманського національного університету садівництва, а у своїх серцях на довгі роки збережете повагу та любов до своєї Альма-матер!

Кожен фініш – це, по суті, старт

Лілія Кустріч, заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи