18.10.2016 5713

Козацький дух досі в кожному з нас

Свято Покрови для козаків було особливим, адже цього дня військо запорізьке, шляхом голосування, обирало собі отамана. Минали роки, століття, змінювалась влада, але традиція вибору найсильнішого, наймайстернішого козака залишилась незмінною.

Традиційно на свято Покрови, що співпадає з Днем захисника України, в Уманському національному університеті садівництва проводяться козацькі забави. Цьогоріч виключення також не сталося. 17 жовтня студенти усіх факультетів змагалися між собою в різноманітних конкурсах. Розпочалось свято із присвоєння звання молодшого лейтенанту запасу та вручення погонів випускникам кафедри військової підготовки.

Козацький дух досі в кожному з нас

До складу журі ввійшли: перший проректор Іван Мостов’як, завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський, lиректор фітнес клубу "Олімп"  Володимир Школьний, провідний бібліотекар Наукової бібліотеки УНУС Наталія Михайлова та представники ради студентського самоврядування університету.

Змагання складалося з 6 конкурсів. Кожний етап перевіряв учасників на силу, швидкість, розум, винахідливість та витривалість. Протягом конкурсних змагань чого лише не робили наші козаки: і «автомобілями керували»; і одягались на швидкість; і варениками ласували; і гирі підіймали; канат перетягували; і навіть любовного листа писали. В перервах між конкурсами всіх присутніх розважали піснями учасники Центру культури і виховання студентів Уманського НУС.

Козацький дух досі в кожному з нас

У результаті запеклої боротьби перемогла команда інженерно-технологічного факультету. Переможців нагородили призами від фітнес-клубу «Олімп».

Козацький дух досі в кожному з нас

Вітаємо наших богатирів та бажаємо подальших перемог!

Прес-центр Уманського НУС