17.10.2018 6374

«Козацькі забави» в Уманському НУС

День захисника України та День українського козацтва – свята відносно молоді. Але їхнє коріння та глибинний лицарський дух огортають сучасників і надихають на відважні вчинки, формуючи патріотичне бачення та вірність Батьківщині.

Тож сьогодні в Уманському національному університеті садівництва студентська молодь, за ініціативи ради студентського самоврядування університету, як відзнака цих двох пам’ятних дат, зібралася, аби помірятися силами в рамках проведення традиційних «Козацьких забав».

Розпочалося спортивно-розважальне свято важливою та знаковою для всього університету подією – присвоєння звання молодшого лейтенанта запасу випускникам кафедри військової підготовки. Право вручити погони було надано ректору університету Олені Непочатенко  та військовому комісару Уманського ОМВК полковнику Олександру Борисюку.

Олена Олександрівна привітала молодих офіцерів і побажала їм витримки, відваги та незламності духу.

«Козацькі забави» в Уманському НУС

Вітали студентів військової кафедри і всі присутні та гості, пишаючись першими досягненнями своїх однокурсників і вихованців, адже молодь прагне змін на краще і вже зараз спрямовує інтереси на оборону держави та підтримання її безпеки.

З чудово налаштованим настроєм студенти розпочали конкурсно-розважальну програму, де були всілякі веселі змагання на перевірку сили, вправності, майстерності володіння літературним словом і навіть здорового апетиту.

У цьогорічних «Козацьких забавах» взяли участь шість команд від шести факультетів університету:

- «Сокіл» – факультет агрономії;

- «Відважні козаки» – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

- «Богатирі на Русі» – факультет лісового і садово-паркового господарства;

- «Козацька воля» – факультет економіки і підприємництва;

- «Патріоти» – інженерно-технологічний факультет;

- «Українські отамани» – факультет менеджменту.

«Козацькі забави» в Уманському НУС

Юнаки гарно впоралися з усіма завданнями, поставленими перед ними керівниками заходу – викладачами-тренерами кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін.

А поки вельмишановні судді підраховували бали, творчі колективи Центру культури і виховання студентів презентували глядачам свої вокальні та хореографічні таланти, заворожуючи присутніх чудовим виконанням.

«Козацькі забави» в Уманському НУС

Глядачі тепло вітали та вболівали за козаків, які впевнено йшли до перемоги, довівши всім: Де відвага, там і щастя!

У результаті напруженої та запеклої боротьби перемогу у цьогорічному конкурсі «Козацькі забави» здобула команда «Сокіл» факультету агрономії; друге місце дісталося «Богатирям на Русі» (факультет лісового і садово-паркового господарства), а третє виборола команда «Патріот» інженерно-технологічного факультету. Призи глядацьких симпатій отримали команди «Українські отамани» – четверте місце (факультет менеджменту), «Козацька воля» – п’яте місце (факультет економіки і підприємництва) та «Відважні козаки» – шосте місце (факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин).

«Козацькі забави» в Уманському НУС

Вітаємо переможців з нагородами, а всіх учасників – з перемогою сили духу над буденністю та завзяття над інертністю та байдужістю!

Висловлюємо вдячність за допомогу та сприяння у проведенні змагань адміністрації університету, відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради, профспілковому комітету Уманського НУС і раді студентського самоврядування університету.

Прес-центр Уманського НУС