Повідомити про новину

Конкурс талантів «Нові імена»

Ще зовсім недавно до лав студентства факультету агрономії Уманського національного університету садівництва приєдналися першокурсники, а нині вони  вже голосно заявили про себе. Серед студентства цього курсу і майстри спорту по стендовій стрільбі, і призери кубку з важкої атлетики, і студенти, які грають за збірні команди університету з волейболу,  легкої атлетики, й активні учасники ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», і митці-аматори студентського театру естрадних мініатюр «Добродії». 


Тож днями викладачі та студенти факультету агрономії мали змогу побувати на конкурсі молодих талантів «Нові імена», ведучими якого стали Антоніна Коханова та Богдан Рибонька. Цьогоріч за головний приз змагались  студенти: Ігор Кіяніченко (13 -аг група), Анна Дяченко (23 -аг група), Іван Мінченко (12 -а група),  Валерія  Панчоха (11 -а група) та Олег Довгополий (14 -ас група).

У першому конкурсі «Світ захоплень» (візитка) презентації студентів вразили своєю креативністю та багатогранністю.
В «Інтелектуальному конкурсі» всі студенти проявили кмітливість, винахідливість і вміння знайти вихід із модельованої ситуації.


Найскладнішим для журі виявився «Конкурс талантів», адже всі виступи студентів були емоційними, артистичними та цікавими. Так, прекрасним вокалом вразили глядачів Аня Дяченко й Іван Мінченко, Олег Довгополий зачарував глядачів поезією Володимира Сосюри, іскрометним гумором Павла Глазового підняв настрій присутнім Ігор Кіяніченко, а Валерія Панчоха полонила демонстрацією  власноруч вишитого одягу.
І, зрозуміло, не одне дівоче серце затріпотіло частіше від співу улюбленця факультету Андрія Мися, яким між конкурсами мали змогу насолоджуватись глядачі.


Як  не було важко неупередженому журі у складі заступника декана з навчальної роботи Лідії Кононенко, заступника декана з виховної роботи Олени Черно, члена  ради студентського самоврядування Уманського НУС  Юлії Сапєльнікової та переможця Академії молодіжного лідера, члена молодіжної ради м.  Умань  Станіслава Покотілова,  та згідно з підсумками оцінювання  переможцем став Іван Мінченко. 

Практично за крок до перемоги були Аня Дяченко та Валерія  Панчоха, які стали  переможницями в номінаціях «Чарівність року» і «Талант року».У номінаціях  «Креативність» року здобув перемогу Ігор Кіяніченко, а «Ерудитом року» став Олег Довгополий. 


Голова журі Лідія Кононенко привітала  всіх конкурсантів з перемогою та побажала молоді творчих успіхів, наснаги  і здійснення усіх задумів, а також вручила учасникам дійства цінні подарунки.

Антоніна Коханова, голова ради студентського самоврядування факультету агрономії

Переглядів - 302

top