22.09.2015 6144

Конкурс стіннівок на факультеті агрономії

Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Генеральна асамблея ООН заявила, що цей  день буде відзначатися як день припинення вогню, відмови від будь-якої агресії і запропонувала  всім державам припинити воєнні дії упродовж цього дня.

Для українців цей день  став особливо важливим. Саме тому студенти факультету агрономії  Уманського національного університету садівництва провели конкурс стіннівок,  присвячений Дню миру, а кураторами  груп були проведені виховні години. Окрасою виставки стали жовтий і синій голуби, що символізували державний прапор України ( робота Наталії Ярової).

Конкурс стіннівок на факультеті агрономії

Під час огляду виставки кожен із присутніх мав змогу віддати свій голос за стіннівку, яка найбільше сподобалась. За результатами конкурсу кращими виявилися стіннівки 32-аг, 52-ам, та 43-ас груп (старости: Наконечний Олександр, Білик Анна та Василів Христина).

Конкурс стіннівок на факультеті агрономії

Олена Черно, заступник декана з виховної роботи на факультеті агрономії