24.04.2014 4920

Конференція ради студентського самоврядування Уманського НУС

16 квітня 2014 року в приміщенні Наукової бібліотеки Уманського національного університету садівництва в читальній залі № 2 радою студентського самоврядування було проведено конференцію, на яку було запрошено ректора Уманського НУС Олену Непочатенко. Делегатами конференції стали ради студентського самоврядування факультетів і гуртожитків та члени студентської ради університету.

Проведення конференції було викликане необхідністю внести зміни до положення про раду студентського самоврядування університету відповідно до змін законодавства України, затвердити новий склад ради студентського самоврядування та розподілити обов’язки між секторами.

Для ведення конференції було обрано президію, очолити яку запросили Олену Олександрівну. Студентство представляли Володимир Лелека, Сергій Добров, Вікторія Уманчик та Анна Черниш.

Конференція ради студентського самоврядування Уманського НУС

Першою до присутніх звернулася голова ради студентського самоврядування університету Вікторія Уманчик, яка запропонувала затвердити порядок денний, в межах якого розглядалося питання про проведену роботу за лютий-березень 2014 року.

Після виступу очільниці студради до слова було запрошено Олену Непочатенко. У своїй промові вона наголосила на необхідності спільної співпраці студентів у всіх сферах і галузях діяльності. Також перед присутніми було поставлено завдання оптимізувати роботу з покращення умов проживання в гуртожитках. На кінець своєї промови Олена Олександрівна побажала студентам гарних успіхів у навчанні та успішного складання сесії.

Конференція ради студентського самоврядування Уманського НУС

Наступним слово було надано Володимиру Лелеці, заступнику голови ради студентського самоврядування. У своїй промові він наголосив на необхідності оновлення членів ради студентського самоврядування та назвав кандидатури, пропоновані факультетами:

• Олександра Квасніцького, студента 1 курсу 11-м групи факультету менеджменту;
  • Едуарда Ковалика, студента 1 курсу 11-тм групи факультету менеджменту;
  • Івана Мельниченка, студента 2 курсу 21-а групи факультету агрономії;
  • Тетяни Федоренко, студентки 11-т групи інженерно-технологічного факультету;
  • Анатолія Чайки, студента 2 курсу 21-а групи факультету агрономії;
  • Юлії Тітової, студентки 5 курсу 54-см групи факультету агрономії;
  • Сергія Доброва, студента 3 курсу 31-з групи факультету менеджменту;
  • Вадима Озаринського, студента 1 курсу 11-з групи факультету менеджменту;
  • Єлени Монарх, студентки 1 курсу 11-м групи факультету менеджменту;
  • Аліни Кучерук, студентки 4 курсу 41-зр групи факультету плодоовочівництва;
  • Альони Фоміної, студентки 2 курсу 21-сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства;
  • Сабіни Власюк, студентки 2 курсу 21-сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства;
  • Владислава Кудина, студента 1 курсу 12-сп групи факультету лісового і садово-паркового господарства;
  • Катерини Чернеги, студентки 4 курсу 42-спг групи факультету лісового і садово-паркового господарства;
  • Анастасії Кімітенко, студентки 3 курсу 31-тз групи інженерно-технологічного факультету;
  • Яни Розуменко, студентки 2 курсу 21-ім групи інженерно-технологічного факультету;
  • Лілії Соколюк, студентки 3 курсу 31-о групи факультету економіки і підприємництва;
  • Анатолія Кравця, студента 1 курсу 11-ф групи факультету економіки і підприємництва;
  • Назарія Васьківа, студента 2 курсу 21-о групи факультету економіки і підприємництва;
  • Максима Кузнєцова, студента 2 курсу факультету економіки і підприємництва.

В результаті відкритого голосування присутніми делегатами запропоновані кандидатури були затвердженні у повному складі.

Конференція ради студентського самоврядування Уманського НУС

Єлена Монарх, секретар ради студентського самоврядування університету