04.03.2016 5422

Кернел Шанс – працевлаштування студентів Уманського національного університету садівництва

Високоякісний рівень підготовки фахівців різних спеціальностей Уманського національного університету садівництва відомий на всю Україну.

4 березня до Уманського НУС в рамках програми Кернел Шанс, за сприяння відділу працевлаштування УНУС, завітали представники компанії Кернел: стажер – Яна Литвинець та менеджер освітнього проекту – Оксана Франків. Кернел - одна з найбільших агропромислових компаній у сфері працевлаштування в Україні, яка займається виробництвом і реалізацією соняшникової олії - як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринках , а також самостійно вирощує й експортує кукурудзу, пшеницю, ячмінь, сою та ріпак.

Візити представників компанії Кернел вже стали традиційними для Уманського НУС, адже метою цих зустрічей є набір студентів в програму Кернел Шанс на позицію стажерів з перспективою подальшого працевлаштування.

Кернел Шанс – це можливість пройти повний цикл виробничого стажування, освоїти новітні технології, здобути практичні навички та теоретичні знання за спеціальністю. У межах програми кандидати мають можливість отримати незамінний досвід у компанії, офіційне працевлаштування та оплачуване стажування, практичні навички та теоретичні знання, стабільну заробітну плату та соціальні запоруки згідно гарантій чинного трудового законодавства.

Наразі до студентів Уманського НУС ставилися такі вимоги: професійно-технічна освіта або професійне навчання за програмами підготовки тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва; наявність кваліфікаційної атестації на право керування машинами категорії А2; наявність кваліфікаційного посвідчення на право керування тракторами даної категорії.

Як стверджували представники компанії, вони мають на меті й надалі відвідувати університет, спілкуватись з студентами, запрошувати кандидатів для участі в програмі Кернел Шанс на інші позиції.

Будуй свою кар’єру разом з Кернел!

Прес центр Уманського НУС

Фото Олег Черноусько