Повідомити про новину

Калейдоскоп життя студентів факультету економіки і підприємництва у 2017 році

Навчаючись вже четвертий рік в Уманському національному університеті садівництва, я не перестаю дивуватися тим безмежним можливостям, які відкриваються перед кожним студентом університету.

2017 рік був насиченим на яскраві події та враження. З перших навчальних днів студентське містечко, ніби вулик, наповнилося бджілками-трудівницями, які невтомно почали опановувати нові знання у стінах своєї альма-матер. Та окрім навчання наше талановите студентство встигає присвятити час і культурному розвитку та спілкуванню.

Незабутні враження у студентів факультету економіки і підприємництва залишилися від зустрічі з представниками 5 Потягу Єднання «Труханівська Січ».

Студентський актив університету долучився до благодійної акції «Серце до серця», на підтримку якої в університеті було організовано благодійний концерт по збору коштів, в якому студенти факультету економіки і підприємництва взяли активну участь.

Яскравою подією весни стало також проведення 6 квітня у стінах Уманського НУС фестивалю Аграрної Ліги КВН України. До цієї події було залучено увесь студентський актив ВУЗу та факультету економіки і підприємництва зокрема.

Факультет економіки і підприємництва, як один з найпотужніших і найсильніших в університеті, взяв також участь в аграрно-політичних дебатах, де виступ учасників отримав схвальні відгуки журі.


Звичайно, легше займатися студентським самоврядуванням, коли ти маєш певний багаж знань та уявлень про нього ще зі школи. А тому з метою популяризації самоврядування найактивнішими членами студентської ради було проведено візит до осередку учнівського самоврядування Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» Уманської міської ради Черкаської області.

У переддень Великодніх свят на факультеті економіки і підприємництва був проведений захід, приурочений до свята Воскресіння Христового: радою студентського самоврядування були виготовлені символічні писанки, на яких студенти факультету поділилися частинкою свого тепла, написавши на звороті найщиріші слова побажань.

19 квітня рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва традиційно відвідала Центр соціальної і психологічної реабілітації. Студенти приїхали з гарним настроєм і великим бажанням подарувати малечі веселе свято та, звичайно, не з порожніми руками: спільними зусиллями студентів, які виявили небайдужість і долучилися до цієї доброї справи, та за підтримки деканату, були закуплені канцтовари та солодощі для малят.

Не менш приємною подією студентство факультету порадував квітень –перемога команди КВН «Без ПДВ» на фіналі Кубку ректора КВН – 2017.

Приємним фактом також є те, що студентство всіляко підтримує та пропагує українські народні звичаї та традиції. Тому  логічно, що ми не оминули таку знакову подію, як Всесвітній День вишиванки.

Одного з теплих травневих днів, коли сонечко ніжно пестить своїми промінцями зеленіючу травичку, студентський актив вирушив на Білогрудівську базу відпочинку для того, аби привітати рідний факультет із Днем народження. Всі вкотре переконалися, що факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва – це одна велика дружна родина, яка з радістю приймає тих, хто бажає стати її частиною, відкриваючи при цьому безліч можливостей для реалізацій наукових і творчих ідей.

Наш факультет також славиться і своїми спортивними досягненнями. Саме тому, як тільки студентство дізналося про легкоатлетичний пробіг, який відбувався на міському рівні, одразу вирішило, що вони не можуть стояти осторонь такої події. З ентузіазмом та позитивним настроєм майбутні економісти, маркетологи, фінансисти та обліковці пробігали вулички рідного містечка, тим самим пропагуючи здоровий спосіб життя та спорт серед молоді.

Задоволені, з масою нових вражень та емоцій, студенти покинули рідне студмістечко на літні канікули, щоб відпочити та набратися  сил до нового навчального року.

Новий 2017-2018 навчальний рік студентське самоврядування розпочало із знайомства з новоспеченими студентськими колегами. І, звичайно ж, ніщо так не зближує колектив ,як разом вирушити у туристичний похід, аби позмагатися у спортивних змаганнях, конкурсі стінгазет, приготуванні смачнішої страви тощо. Саме цей захід, який, до речі, вже давно став традиційним на факультеті економіки і підприємництва, організувала для цьогорічних першокурсників рада студентського самоврядування спільно із деканатом. Познайомившись ближче та дізнавшись багато цікавого один про одного, дехто із першокурсників вже встиг отримати свої перші нагороди, які урочисто вручила декан факультету Юлія Нестерчук.

Обравши нові орієнтири на майбутній навчальний рік, активна молодь почала поповнювати лави ради студентського самоврядування, а згодом, затвердивши новообраний склад ,студенти обрали нового очільника, яким стала студентка 41-о групи Ірина Слободяник.

Новообраний студактив розпочав свою роботу з акції по збору речей першої допомоги воїнам АТО. До акції долучилися не тільки студенти, а й увесь науково-педагогічний колектив факультету, для того аби наші захисники з комфортом зустріли День захисника України.


Не менш приємною жовтневою подією була участь факультетської команди у Козацьких забавах – 2017, де наші богатирі достойно представили рідний факультет.

Встигає наше студентство і подорожувати. От і цього разу вони поринули у загадкову та казкову атмосферу середньовічного Львову, відвідавши попередньо святі місця Тернопільщини.

Завершила жовтневий калейдоскоп подій не менш феєрична подія – інтелектуально-розважальна гра «Хто Кого?». Випробування виявилися нелегкими для всіх гравців, адже під час конкурсів їм доводилося проявляти свій інтелект, кмітливість, спритність, ґрунтовні знання психології протилежної статі тощо. Під час усієї гри аудиторія активно підтримувала свої команди гучними оплесками, які неабияк підбадьорювали учасників та розпалювали все більшу жагу до перемоги.

Листопад – місяць студентства. Саме в листопаді увесь світ святкує Міжнародний День студента. І тому, з нагоди цієї важливої події для студентства, рада студентського самоврядування факультету, за підтримки деканату, ініціювала проведення святкового концерту. Розпочали із вітального слова декана факультету Юлії Нестерчук, яка, користуючись нагодою, нагородила найактивніших студентів почесними грамотами.


Не оминули студенти й таку знакову подію, як 50-річний ювілей Буцького міського будинку культури, на який студенти з концертною програмою були запрошені очільниками населеного пункту.

15 листопада в університеті відбувся відбірковий тур Кубку ректора з КВН – 2018, де команда нашого факультету «НЄ Гані» отримала перемогу!


17 листопада наш університет зустрічав своїх юних друзів – абітурієнтів. До цієї події приєдналася і рада студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва. Запальні танці, яскрава фотозона та захоплююча розповідь про можливості, які відкриваються перед студентами факультету, – все це було презентовано відвідувачам заходу. Подорож завершувалися чаюванням в теплій дружній атмосфері, яке залишилося незабутніми спогадами у пам’яті як студентів, так і наших гостей.

Щедрим 2017 був і на виховні заходи, серед яких пам’ятними стали виховні години до Дня Гідності та Свободи України, Дня української мови та писемності, Дня боротьби із ВІЛ/СНІД та багатьма іншими заходами.

А вже з перших зимових днів наш студентський аматорський колектив талановитих артистів вирушив у захоплюючий тур куточками України із новою програмою, яка стала вже традиційною для студентства, однак кожного разу по новому дивує та тішить око глядачів – «Андріївські вечорниці».


Завершили 2017 рік студенти факультету економіки і підприємництва на позитивній та енергійній ноті, провівши мега-круту вечірку в українському стилі «Українські вечорниці». Прикрасивши приміщення старої їдальні українськими атрибутами, організувавши святкову фотозону та тематичний фуршет з українськими смаколиками, всі присутні поринули у справжню українську атмосферу та відчули себе в далекому минулому нашого народу. А запальні українські пісні додавали гостроти вражень.


Переглядаючи все вищесказане, можна зрозуміти, що студентам нашого факультету ніколи сумувати, адже вони завжди в пошуках чогось нового, незвіданого та невідомого. Я щиро дякую факультету економіки і підприємництва за те, що відкрили переді мною двері до таких широких можливостей.

Як голова ради студентського самоврядування, хочу подякувати всьому студентському колективу за можливість очолювати найбільший та найпотужніший факультет в університеті.

Від імені всього студентського колективу висловлюю подяку професорсько-викладацькому складу факультету за те, що ви завжди допомагаєте нам у наших починаннях, затримуєтесь з нами допізна в університеті та наставляєте на правильний шлях.

Окрема подяка деканату факультету економіки і підприємництва, за всебічну підтримку студентських ініціатив і допомогу в організації та проведенні заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання студентів і проведення активного та корисного студентського дозвілля.

Якщо мене хтось запитає чи не щкодую я про свій вибір, я з впевненістю зможу заявити, що факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва це саме те місце, де ви зможете отримати високоякісну освіту та провести незабутні студентські роки, які назавжди залишаться у вашій душі та серці теплими спогадами про юність.

А ми не попрощалися, ми всього на місяць покинули стіни рідного університету для того, аби набратися нових сил та сповнитися нових ідей, які ми почнемо реалізувати із перших днів навчання!

Ірина Слободяник, голова ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва

Переглядів - 690

top