30.11.2015 4912

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи у співпраці з кафедрою менеджменту та адміністрування Вінницького фінансово-економічного університету

Днями керівництво кафедри туризму та готельно-ресторанної справи отримало офіційне запрошення до співпраці від Вінницького фінансово-економічного університету в особі ректора д.е.н., професора, член-кореспондента Української академії наук національного прогресу Петра Білоконного. Саме тому, делегація у складі д.е.н.,.професора, завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмили Транченко та викладача кафедри Наталії Парубок вирушили до м. Вінниці.

По приїзду, відбулася офіційна зустріч з ректором Вінницького фінансово-економічного університету та завідувачем кафедри менеджменту та адміністрування к.е.н, доцентом Русланою Лопатюк. Було розглянуто ключові сторони співпраці, визначено коло наукових питань, розглянуто напрями вдосконалення двосторонніх наукових контактів і кооперації у сфері використання результатів наукових досліджень, окреслено перспективи розвитку університету та ін.

За результатами зустрічі обидві сторони підписали договір про співпрацю між кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва та кафедрою менеджменту та адміністрування Вінницького фінансово-економічного університету.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи