20.02.2018 5282

Інженер – це звучить гордо!

Професія, обрана людиною за власним покликанням, особистісними нахилами та здібностями, стає джерелом натхнення, приносить задоволення та радість, а також найбільшу користь нашому суспільству.

Навчаючись саме на інженерно-технологічному факультеті Уманського національного університету садівництва, Ви зможете реалізувати себе як особистість та отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

Прагнення підготувати фахівця, який гідно зможе протистояти викликам сьогодення, на високому професійному рівні забезпечуючи та коригуючи технологічні процеси харчових виробництв і підтримуючи технічне забезпечення агропромислового виробництва, сприяло формуванню новітніх активних методів навчання та створенню відповідних матеріально-технічних умов, які повною мірою присутні на інженерно-технологічному факультеті Уманського національного університету садівництва.

Інженерно-технологічний факультет здійснює підготовку за освітніми рівнями «бакалавр» і «магістр» за такими спеціальностями:

- «Харчові технології» за ознаками спеціальності:

Агроінженерія

Студенти, що здобувають освіту за спеціальностями «Харчові технології» та «Агроінженерія» вивчають необхідні курси загальноінженерних і спеціальних дисциплін, проходять фахову практику на кращих підприємствах харчової та зернопереробної промисловості України, отримують практичні навички й одночасно здобувають робітничі професії зварювальника, тракториста-машиніста та водія автотранспортних засобів.

Інженер – це звучить гордо!

Інженерні спеціальності на даний час не лише цікаві, але й є достатньо вагомими та необхідними на ринку праці. Щоб Ви стали чудовим технологом харчового виробництва чи інженером-механіком агропромислового виробництва, потрібно володіти теоретичним і практичними знаннями, а головне –  уміти гармонійно їх поєднувати в процесі роботи.

Здобуття освіти на інженерно-технологічному факультеті Уманського НУС гарантує:

- навчання в одному з провідних університетів – лідерів аграрної освіти;

- висококваліфікований професорсько-викладацький склад;

- дружню та веселу студентську родину;

- можливість реалізувати себе в житті;

- участь у сучасних наукових дослідженнях;

- реалізацію та розвиток спортивних, вокальних, хореографічних здібностей і талантів;

- можливість практичної підготовки за кордоном;

- навчання на військовій кафедрі;

- усім іногороднім студентам місце в гуртожитку.

Будемо раді зустріти Вас та прийняти в свою велику дружню родину інженерно-технологічного факультету Уманського НУС!