12.11.2016 4898

ІнтерАгро-2016

Для закріплення теоретичних знань та покращення практичної підготовки студентів факультету агрономії велике значення має відвідання Днів поля, виставок, тематичних конференцій на яких майбутні фахівці мають змогу зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями майбутнього розвитку агропромислового комплексу.

8–11 листопада студенти старших курсів факультету арономії відвідали спеціалізовану сільськогосподарську виставку ІнтерАгро 2016. У роботі виставки взяли участь понад 300 компаній, в тому числі 48 іноземних з 18 країн світу. Було представлено останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства, обладнання та технології для рослинництва.

ІнтерАгро-2016

Велику зацікавленість у студентів викликали новинки ґрунтообробної та зернозбиральної техніки, обладнання для доробки та зберігання продукції рослинництва. Не меншу увагу привернули представники закордонних та вітчизняних селекційних компаній та виробників засобів захисту рослин.

ІнтерАгро-2016

В рамках виставки відбувалися конференції, семінари, дискусійні круглі столи на яких студенти обговорювали з науковцями та виробничниками актуальні проблеми АПК України з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі.

М.В. Калієвський, заступник декана з навчальної роботи, доцент