Повідомити про новину

Інтелектуальна фінансова гра відбулася у Тальному

Одним з основних напрямів діяльності факультету економіки і підприємництва є тісна співпраця з коледжами - відокремленими структурними підрозділами Уманського національного університету садівництва. І завдяки цьому ще під час навчання в коледжі студенти знайомляться з університетським молодіжним життям.

Саме у рамках такої співпраці викладачі кафедри фінансів і кредиту відвідали Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського НУС. Для студентів спеціальності «Фінанси і кредит» було проведено інтелектуальну гру «Я і фінанси», під час якої коледжисти продемонстрували високий рівень професійних знань і навичок. Загалом зустріч пройшла у приязному дружньому форматі, а всі учасники гри були нагороджені іменними сертифікатами.

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту