27.04.2013 5301

Інноваційні технології виробництва рослинницької продукції

З ініціативи факультету агрономії та Ради молодих учених 23 − 24 квітня в Уманському НУС відбулась Всеукраїнська наукова конференція “Інноваційні технології виробництва рослинницької продукції”, на якій було висвітлено питання сучасних технологій удобрення та вирощування сільськогосподарських культур, а також було розглянуто питання збереження та відтворення родючості ґрунтів.

Відкрив роботу пленарного засідання конференції виконувач обов’язків проректора з наукової та інноваційної діяльності доктор сільськогосподарських наук Карпенко Віктор Петрович.

Інноваційні технології виробництва рослинницької продукції

Ведучим пленарного засідання конференції був голова Ради молодих учених Уманського НУС Прокопчук Ігор Васильович.

Інноваційні технології виробництва рослинницької продукції

Професор Господаренко Григорій Миколайович у своїй доповіді висвітлив питання оптимізації норм добрив у польовій сівозміні.

Інноваційні технології виробництва рослинницької продукції

Результати досліджень з мінімалізації основного обробітку ґрунту під ярі культури представив професор Єщенко Володимир Омельянович.

Аналіз адаптивності різних сортів сої різних груп стиглості в умовах Південного Лісостепу розкрив у своїй доповіді доцент Січка Андрій Олександрович.

Професор Недвига Микола Васильович у своїй доповіді висвітлив питання відтворення та збереження родючості чорнозему опідзоленого.

Вплив дії гербіциду і регулятора росту рослин на продуктивність пшениці ярої доповів кандидат сільськогосподарських наук Заболотний Олександр Іванович.

З доповіддю на тему: “Сучасна концепція удобрення сільськогосподарських культур та її реалізація у добривах НВК “Фрея-Агро” виступив Демиденко Володимир Григорович.

До початку роботи конференції  було видано збірник тез, у якому висвітлено результати наукових досліджень працівників університету та інших навчальних закладів і наукових установ України.