24.04.2015 4462

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт за напрямом «Світове господарство та міжнародні економічні відносини», в якому Уманський НУС достойно представляли студентки п’ятого курсу факультету менеджменту нашого університету Ірина Побережна та Інна Трутненко. Їх наукові роботи на тему «Вдосконалення управління конкурентоспроможністю СТОВ «Зоря-Маїс Насіння» Черкаської області на зовнішньому ринку» (науковий керівник – к.е.н, доцент Бутило І.А.) та «Удосконалення механізму маркетингового менеджменту в зовнішньоекономічній діяльності підприємств лісопереробної галузі» (науковий керівник – к.е.н, доцент Пітель Н.Я.) відзначено почесними грамотами за високий рівень наукових досліджень.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Деканат факультету менеджменту та викладачі кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності пишаються високими здобутками Ірини Побережної та Інни Трутненко і бажають їм подальших перемог і здобутків в науковій роботі, а також міцного здоров'я, щастя і наснаги!

Ігор Бутило, заступник декана факультету менеджменту з НДРС,

к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності