29.03.2016 4596

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку спеціальності «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва»

23-24 березня на базі Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку спеціальності “Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва”.

Відповідно до рішення галузевої конкурсної комісії, на підставі результатів першого етапу (рецензування наукових робіт поданих на конкурс, розгляду супровідних матеріалів) претендентом на перемогу у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт став студент 5 курсу інженерно-технологічного факультету Уманського національного університету садівництва Павло Ткаченко(науковий керівник роботи к.т.н. Руслан Оляднічук).

До складу конкурсної комісії увійшли: голова комісії - д.т.н., професор, проректор з наукової роботи ХНТУСГ Віктор Войтов; заступник голови - к.т.н., професор, директор ННІ Технічного сервісу Олександр Науменко та ін.

Конкурсна комісія розглянула 49 студентських наукових робіт, що надійшли з 22 вищих навчальних закладів (64 студенти - автори).

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 19 студентів з 14 вищих навчальних закладів.

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія  нагородила Павла Ткаченка дипломом за зайняте третє місце в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку спеціальності “Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва”.

Кафедра процесів, машин та обладнання АПВ вітає переможця і бажає вподальшому значних наукових досягнень.

Викладач кафедри ПМОАПВ Роман Вихватнюк