29.05.2017 5149

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»

22-24 травня 2017 року відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм» в Національному університеті харчових технологій у м. Київ, де взяли участь 56 «бакалаврів» та 24 «магістри» з 33 ВНЗ України. Від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяли участь студентка 31 тм групи Юлія Ковбасюк та студентка 41 тм групи Поляніцька Анастасія під керівництвом завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, професора Транченко Людмили Володимирівни.

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм»

Урочисто відкрив олімпіаду проректор НУХТ з наукової роботи, д. т. н., професор Олександр Шевченко. Учасників тепло привітали декан факультету  готельно-ресторанного та туристичного бізнесу НУХТ, д. т. н., професор Віктор Доценко, заступник директора департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Андрій Шенін, провідний спеціаліст  Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти МОНУ Юрій Сазанов, генеральний спонсор олімпіади, директор ТОВ «Закордоном» Максим Шостак, а також голова журі олімпіади, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу НУХТ, д. е. н., доцент Дарія Басюк.

Випробовування для учасників олімпіади проходили у три етапи. В першому етапі здійснювалась перевірка теоретичних знань, а на другому – практичні навички проектування турів за допомогою інформаційних технологій. На третьому етапі проводився туристичний квест «Welcome to Kiev».

За підсумками олімпіади студентка 41 тм групи Поляніцька Анастасія нагороджена грамотою за I місце з практичної підготовки, а також здобула грамоту за II командне місце у туристичному квесті «Welcome to Kiev».