24.10.2014 4870

22 жовтня 2014 року на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва пройшов І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство”.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся доцент кафедри плодівництва і виноградарства Віталій Манзій, який представив членів оргкомітету, побажав студентам успіхів і порекомендував продемонструвати здобуті знання та розкрити повною мірою свої здібності.

Участь в олімпіаді взяли 25 студентів ІV та V курсів факультету.

Перемогу в І турі вибороли:

I місце:    Яцура Юрій Вікторович 51-пм група

Гудзікевич Павло Васильович – 51-пм група