24.03.2014 5561

І тур Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Загальна екологія»

18 лютого цього року відбувся 1-ий тур Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Загальна екологія» («Основи екології»), в якому прийняло участь 34 студента з різних факультетів університету. Переможцями стали студенти-екологи 2-го курсу – Гриценко Любов (І місце), Ковальський Сергій (ІІ місце) та Березовський Андрій (ІІІ місце). Вітаємо переможців та учасників олімпіади.

19 березня цього року відбулося засідання секції екології та безпеки життєдіяльності (керівник секції – проф. Сонько Сергій Петрович, керівник гуртка – доцент Суханова І. П., староста гуртка – студ. 41 – ек групи Нечепоренко О. В. ) в межах студентської наукової конференції, присвяченої 170-річчю заснування Уманського національного університету садівництва. У роботі секції прийняло участь 45 студентів 3, 4 та 5-го курсів. Були розглянуті питання екологічного стану ряду об’єктів України (сміттєзвалищ, річок, лісових фітоценозів Уманського району); перспективи розвитку екологічного туризму, виробництва біогазу; способів екологізації сільського господарства; створення геоінформаційних систем потенційно небезпечних об’єктів Уманщини; моніторингу довкілля, продуктів харчування, ґрунтів на забруднення різного роду полютантами (радіоактивними ізотопами, нітратами, інсектицидами, важкими металами тощо) в природних та напівприродних екосистемах за допомогою різних методологічних підходів. Значна увага приділялась питанням вермикультури та використання біогумусу для покращання сільськогосподарської продукції.

Кращими серед доповідачів стали студенти 41-ек групи Опря Дем’ян, Драч Анна, Сафонова Катерина, Марчук В’ячеслав та студент 31-ек групи Шкатюк Альберт.

Матеріали конференції