29.02.2016 6447

І кожний фініш – це, по суті, старт

26 лютого в актовій залі Уманського національного університету садівництва відбулось особливе свято, яке не позначено в жодному календарі. Аграрний Кембридж проводжав у самостійне життя справжніх професіоналів своєї справи – магістрів.

І кожний фініш – це, по суті, старт

Всі чекали цієї миті. Та коли вона настала, студентам не вірилося, що роки навчання промайнули, як короткі дні, залишивши після себе теплі, приємні спогади. Всі лекції, практичні заняття, іспити залишились позаду. Звісно, за роки навчання трапилося багато подій, але щомиті студенти відчували незмінну турботу та підтримку викладачів вузу.

Розпочала свято словами привітань ректор університету Олена Непочатенко. Олена Олександрівна побажала випускникам успіхів і наполегливості у досягненні мети, а батькам подякувала, що виховали справжніх патріотів своєї України. Ректор вручила відмінникам навчання дипломи з відзнакою, а також нагородила випускників, які зайняли призові місця у І турі Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську науку роботу.

І кожний фініш – це, по суті, старт

Декани кожного з шести факультетів урочисто передали магістрам з рук в руки перепустки в самостійне життя – дипломи найвищого кваліфікаційного рівня.

І кожний фініш – це, по суті, старт

Привітати випускників з святом приїхали і їх найрідніші люди – батьки, від імені яких до слова було запрошену Світлану Лелеку. Вона подякувала професорсько-викладацькому складу Уманського НУС за підтримку та міцні знання, які здобули молоді професіонали.

На знак вдячності, випускники вручили квіти та запашні короваї ректору та деканам факультетів.

На очах випускників бриніли сльози, адже роки навчання промайнули, як одна мить. Свято завершилось піснею зі словами побажання випускникам добра, здоров’я, щастя, яку виконала солістка ансамблю «Чарівниці» Юлія Тихонюк.

Тож легкого поступу вам, шановні випускники, по життю у прагненні нових звершень та феєричному втіленні всіх починань. Пам’ятайте, що кожний фініш – це по-суті старт. Щасти Вам!

Людмила Коренюк, редактор редакційно-видавничого відділу

Фото Олега Черноусько