23.08.2016 5401

І доки майорить під сонцем Прапор, на мапі буде вільна Україна!

Ось уже 25 років українці державним святом вшановують один з основних символів свободи та волі – Державний Прапор України. До урочистих заходів з нагоди вшанування національного стягу долучився й Уманський національний університет садівництва.

З самого ранку на центральній площі навчального закладу панувала урочиста атмосфера, адже саме тут колектив університету зібрався для урочистого підняття Державного Прапора. Кожен з присутніх, затамувавши подих, слідкував за національним стягом, який поволі зринав у небесну синь, а потім, під легким подихом вітру, гордовито розправився та замайорів на повну силу!

І доки майорить під сонцем Прапор, на мапі буде вільна Україна!

Представники колективу Уманського НУС взяли участь і в урочистому піднятті Державного Прапора України в центрі нашого славного козацького міста, на площі Соборності.

І доки майорить під сонцем Прапор, на мапі буде вільна Україна!

Будь благословенна, наша славна Україно! Нехай гордо та натхненно розвівається над мальовничими просторами синьо-жовте полотнище Державного Прапора, надихаючи твій народ на патріотичні подвиги та звершення!

Прес-центр Уманського НУС

Error