03.11.2016 5068

Франція відкривається перед студентами УНУС

1 листопада в Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч з французьким спеціалістом сільського господарства  ̶  паном Людовіком Боссіром, та директором Черкаського франкомовного центру «Альянс»  ̶  Інесою Павлюченко-Ноель.

Франція відкривається перед студентами УНУС

Під час зустрічі були обговорені такі питання:

1. Можливість  партнерства між французькими аграріями та Уманським НУС. Як результат по даній позиції – пан Боссір запропонував заключити Угоду про регулярне стажування наших студентів на фермі французьких аграріїв  Крістіана (батька) та Олів’є (сина)  Ост в регіоні Нормандія, Франція.

2. Можливість співробітництва в спорті (бокс). Син пана Боссіра, Максим, відомий боксер в Нормандії.

Франція відкривається перед студентами УНУС

Отож, за результатами зустрічі, нині студенти УНУС мають чудову можливість пройти стажування за кордоном за своїм фахом, одночасно удосконаливши знання іноземної мови та спортивні навички. А також, крім удосконалення зазначених складових розвитку особистості, практиканти познайомляться з культурою іншої країни, новітніми технологіями в рамках своєї спеціальності, з методами ведення бізнесу і, нарешті, зав'язують ділові знайомства.

Наталія Масловата, фахівець відділі міжнародних зв’язків УНУС