07.04.2017 5057

#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»

Гордістю Уманського національного університету садівництва поруч з вченими зі світовими іменами, випускниками, які є успішними  бізнесменами, політиками є наше студентство.

Юнаки і дівчата університету є молодими, красивими, амбіційними, креативними. Девіз студентів-аграріїв – здоровим бути це модно, здоровим бути це круто!

Спортивний майданчик, спортивна зала це улюблене місце для тих хто любить спорт, хто любить спілкування з ровесниками, хто хоче показати красу, міць своєї статури.

До Всесвітнього Дня здоров’я в університеті пройшла низка спортивних заходів – змагання з баскетболу, футболу, волейболу, настільного тенісу, фестиваль ранкової зарядки.

Студентство університету взяло активну участь в міській акції «Молодь за здоровий спосіб життя», що відбулась 6 квітня, в центральному сквері. Яскравий, емоційний виступ студентів став яскравою сторінкою чудового молодіжного життя.

#Флешмоб студентів Уманського НУС «Молодь за здоровий спосіб життя»

Майбутнє нашого народу в руках освічених, здорових душею та тілом молодих людей.

Наталія Гребенюк,  старший викладач кафедри фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін