28.10.2016 4778

Фінансисти відкривають таємниці банківської діяльності

Робота фінансиста надзвичайно цікава, але вимагає глибокого знання усіх тонкощів цієї професії. А одним з пріоритетних, і нині – найперспективніших, напрямів підготовки спеціалістів з фінансів, банківської справи та страхування є саме банківська діяльність.

Саме з метою осягнення усіх сучасних особливостей згаданої сфери на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся семінар «Фінансисти відкривають таємниці банківської діяльності», під час якого студенти даної спеціальності зустрілися з керівником Уманського відділення № 3 ПАТ КБ «ПриватБанк» Валентиною Коваленко.

ПАТ КБ «ПриватБанк» нині є визнаним лідером банківської галузі, адже показники його функціонування, особливо – у сфері обслуговування фізичних осіб і малого бізнесу, є на одними з найкращих з-поміж усіх банківських установ, представлених у банківському сегменті України.

Під час зустрічі було розглянуто ряд актуальних на часі питань, які стосувалися новітніх банківських продуктів, особливостей проходження он-лайн практики у ПАТ КБ «ПриватБанк», переваг і можливостей, що відкриваються перед власниками карток банку як на території України, так і за кордоном, можливостей працевлаштування студентів у зазначеному банку. До обговорення активно долучилися як студенти, так і викладачі.

Фінансисти відкривають таємниці банківської діяльності

Дискусія значним чином допомогла студентам пізнати особливості роботи банківського працівника, посприяла кращому засвоєнню набутих теоретичних знань і сповнила оптимізмом, адже перед майбутніми фінансистами відкрилися гарні перспективи щодо працевлаштування ще під час навчання – для цього достатньо лише цілеспрямованості та знань.

Фінансисти відкривають таємниці банківської діяльності

Наталія Гвоздєй, к.е.н., ст. викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування