13.10.2016 4843

Фінансист –це покликання

З метою практичного ознайомлення студентів з новинками банківського сектору доцентом кафедри фінансів, банківської справи та страхування Наталією Бондаренко  було проведено практичне заняття у відділенні № 38 АТ «БМ Банк» м. Умань для студентів 11-ФК групи з дисципліни  «Центральний банк і грошово-кредитна система». Метою візиту було ознайомлення з банківськими  платіжними системами.

Фінансист –це покликання

Студенти з великою зацікавленістю відвідали банк, де дізналися багато цікавого про систему електронних платежів, як вона працює, основні  її завдання та хто є її учасниками; Національну платіжну систему, яка відіграє важливу роль у житті будь-якої держави; фінансові чинники, які можуть стимулювати попит і пропозицію нових платіжних інструментів та послуг на прикладі Клієнт-банк, як він працює і для чого він потрібен.

Група ознайомилася з структурою банку та його роботою, дізналася багато нової інформації про порядок проведення платежів та відкриття рахунків; про права та обов’язки працюючих у цій сфері і на собі відчули всю атмосферу робочого процесу, відданість працівників роботі і гармонію в колективі.

Фінансист –це покликання

Дана екскурсія дозволила зануритися в атмосферу банківської сфери, а кожен із студентів відчув себе в ролі банківського працівника.

Відкрите практичне заняття було досить змістовним, конкретним, цікавим і корисним.

Оксана Задояна, Каріна Поліщук, студентки 11-фк групи