Повідомити про новину

Фаховий семінар обліковців Уманського НУС і ВСП Агротехнічний коледж

На базі ВСП Агротехнічний коледж Уманського НУС 05 грудня 2014р. відбувся фаховий семінар «Актуальні проблеми теорії та практики бухгалтерського обліку», у якому взяли участь як викладачі бухгалтерського обліку з університету та коледжу, так і студенти випускової групи спеціальності «Облік і аудит». Програма заходу була насичена цікавою інформацією щодо практичних аспектів ведення обліку на промислових, сільськогосподарських підприємствах та у бюджетних установах. Результатами своїх досліджень зі слухачами поділилися:


–       доцент кафедри обліку і аудиту Галина Аніщенко, яка представила доповідь на тему «Визнання та особливості обліку продукції квітникарства»;

–       студентка 32-ок групи (випускниця коледжу) Ольга Біла представила результати досліджень з проблематики «Облік і аудит витрат та аналіз економічної ефективності виробництва готової продукції в Тальнівському хлібокомбінаті РАЙСТ Тальнівського району Черкаської області»;

–       студентка 32-з-ок Анастасія Павлішенко розповіла про особливості обліку, контролю та аналізу грошових коштів в Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської районної державної адміністрації.

Усі доповіді були доповнені цікавими презентаціями, що дозволило присутнім ознайомитись із особливостями бухгалтерського обліку у різних сферах його застосування. Після викладеної інформації відбулась цікава дискусія.

Доцентом кафедри обліку і аудиту Уманського НУС Галиною Аніщенко було запрошено студентів коледжу до співпраці у науково-дослідній роботі (написання статей, наукових робіт і виступів на конференціях). Для цього кожному студенту-випускнику було вручено спеціально виготовлені читацькі квитки для роботи у науковій бібліотеці Уманського національного університету садівництва, яка славиться своїми багатими бібліотечними фондами, чудовою добіркою фахових видань з бухгалтерського обліку.


Студенти та викладачі коледжу відзначили важливість таких заходів і в майбутньому.


Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і аудиту 

Переглядів - 1794

top