22.02.2015 5973

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

У цей день для випускників факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва сплелися воєдино різні почуття: і світлі надії, і радість зустрічі з майбутнім, і гіркота прощання. Закінчилися найкращі студентські роки, які подарували їм і перше кохання, і хвилювання перед сесією, поразки і перемоги, становлення особистості.

Урочисті збори, присвячені випуску магістрів зі спеціальностей «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», розпочалися Гімном України; хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів та співробітників університету, які віддали життя за незалежність і свободу України, найкращі випускники поклали корзину з  квітами до Меморіалу загиблим воїнам.

Теплі напутні слова прозвучали від декана факультету Наталії Вернюк, яка донесла інформацію про підсумки  роботи екзаменаційних комісій, привітала присутніх зі святом, подякувала найкращим студентам та старостам академічних груп за активність у навчанні та громадську діяльність, професорсько-викладацькому колективу та співробітникам університету, батькам за нелегку багаторічну працю.

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

Наталя Олександрівна побажала випускникам прихильності долі, нових досягнень і перемог та гарних перспектив у майбутньому житті.

Перший проректор Іван Мостов’як вручив випускникам дипломи, наголосивши, що вони є перепусткою у доросле життя. Іван Іванович побажав винуватцям свята ніколи не зупинятись на досягнутому, бути завжди успішними. Процитувавши крилаті рядки українського поета Володимира Сосюри, він закликав випускників любити Україну, адже саме вони будуть творити нову державу.

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

Заступник декана з виховної роботи Лілія Кустріч зачитала наказ про оголошення подяки та нагородження дипломами кращих студентів факультету.

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

Зі знаменною подією випускників привітали також завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Олександр Школьний, доцент кафедри  менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, куратор 62-зм групи Галина Климик та доцент кафедри  менеджменту організацій Наталія Петренко, які побажали своїм вихованцям твердо і впевнено прямувати життєвим шляхом, долаючи всілякі негаразди.

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

Від імені студентства випускників зі святом привітала заступник голови студентського самоврядування факультету менеджменту Аліна Махаринська, яка побажала стати висококваліфікованими спеціалістами, реалізувавши себе у житті, та ніколи не забувати студентські роки.

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

В’ячеслав Касянчук від імені батьків зі словами вдячності звернувся до професорсько-викладацького складу, подякувавши їм за ґрунтовні знання, щиро, по-батьківськи побажав випускникам успіху на життєвій ниві.

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

У відповідь на щирі вітання випускники Оксана Гнатюк та Максим Подолян висловили вдячність декану факультету, завідувачам та викладачам кафедр за отримані знання та настанови впродовж років навчання: «Отримання дипломів – це підсумок прожитого маленького життя. Ми нестримно йшли вперед, долаючи труднощі, гартуючи характер. Ми дорожимо кожною миттю, проведеною в стінах університету». Вони запевнили, що з гідністю пронесуть звання випускника Уманського національного університету садівництва.

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

Під звуки святкового маршу на знак глибокої шани і поваги випускники вручили короваї  представникам адміністрації та квіти викладачам.

Факультет менеджменту проводжав своїх випускників

Попереду на випускників чекають нові життєві випробування, де немає мудрих порад наставників, де потрібно приймати самостійно рішення, які вплинуть на подальше життя, але добрий старт вони вже отримали в рідному університеті.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів