19.07.2018 6600

Факультет економіки і підприємництва запрошує на навчання!

Економіка – це мистецтво задовольняти безмежні потреби за допомогою обмежених ресурсів (Лоренс Пітер)

Нині, у нашому динамічному та вимогливому світі, головне не кошти, на першому місці – молоді освічені кадри та наука. Для внутрішнього попиту на інтелект і нові знання в молодій державі існує необхідність інфраструктури. І це вкотре доводить, що інтелект та знання є одним з головних резервів країни і єдиним відновлюваним ресурсом.

Звичайно ви, як і Альфред Ньюмен, можете вважати, що економічні науки – це знання, яке підказує вам, що найкращий час щось купити був півроку тому, але щоб вміти реально розподіляти уявні блага, освічена людина потребує спеціальних знань.

Саме такі знання та навички здобуває ініціативна та цілеспрямована молодь на факультеті економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва, де функціонують п’ять актуальних і затребуваних освітніх програм:

Перспектива розвитку факультету економіки і підприємництва Уманського НУС полягає у тісній співпраці з економічними факультетами університетів наших країн-сусідів – Польщі, Болгарії, Угорщини, Австрії, Франції, Бельгії та інших країн. Тому щорічно викладачі та студенти факультету проходять стажування й обмінюються досвідом в іноземних навчальних закладах.

Ціну нерухомості дізнаються, коли купують, а можливості – коли втрачають. Тож не втратьте свою можливість стати студентом факультету економіки і підприємництва Уманського НУС, основна діяльність якого спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців на рівні світових кваліфікаційних вимог.

Факультет економіки і підприємництва запрошує на навчання!

Рубрика: Вступнику