Повідомити про новину

Факультет економіки і підприємництва нагороджено золотою медаллю на «АГРО-2017»

Факультет економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва є відносно молодим, проте вирізняється амбітними планами та вагомими результатами діяльності. Адже колектив факультету завжди тримає руку на пульсі сучасних економічних і наукових тенденцій, що є передумовою втілення в життя найсміливіших ідей.

Саме зазначені фактори стали тією ключовою квінтесенцією, завдяки якій 7-10 червня факультет економіки і підприємництва Уманського НУС на ХХІХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017» було нагороджено золотою медаллю  Міністерства аграрної політики та продовольства України «За впровадження інноваційних розробок в аграрну сферу економіки України», яка стала окрасою колекції нагород факультету.

Факультет економіки і підприємництва Уманського НУС на ХХІХ міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017» (яка проходила 7-10 червня на території НК «Експоцентр України», м. Київ) нагороджено Міністерством аграрної політики та продовольства України золотою медаллю за впровадження інноваційних розробок в аграрну сферу економіки України.


Слід зазначити, що виставка «АГРО-2017» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

З визначною нагородою факультет економіки і підприємництва привітав керівний склад Уманського національного університету садівництва на чолі з ректором, професором Оленою Непочатенко, побажавши колективу факультету подальшої плідної праці та вагомих наукових звершень та здобутків.


Цьогорічна висока нагорода стала потужним стимулом для колективу факультету з продукування цікавих і ефективних ідей на славу та заради процвітання нашої держави.


     Олена Прокопчук, к.е.н., заступник декана факультету економіки і підприємництва з наукової роботи 

Переглядів - 778

top