01.10.2015 5057

Есе молодих науковців на тему «Актуальні проблеми логістичного менеджменту»

Одне з головних завдань фахівця з логістики – аналіз ситуації, з'ясування інтересів кожної ланки в ланцюзі «виробництво-споживання» і координація їх діяльності. Найважливіші професійні вимоги: володіння математичним аналізом, знання менеджменту і маркетингу, а також юриспруденції. У списку ж особистісних характеристик керівників складських комплексів, департаменту транспортної логістики та закупівель повинні бути прагнення до лідерства, здатність аргументувати свою точку зору.

30 жовтня на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики Уманського національного університету садівництва, в рамках дисципліни «Логістична інфраструктура» за участю магістрів зі спеціальності 8.03060107 «Логістика», було проведено практичне заняття на тему «Актуальні проблеми логістичного менеджменту».

Попередньо кожен із студентів підготував есе. Презентаційні матеріали, підготовлені магістрами, сприяли наочності зібраної інформації та відображали актуальність досліджуваної тематики.

Есе молодих науковців на тему «Актуальні проблеми логістичного менеджменту»

Доповідачі розкривали сучасні проблеми та перспективи розвитку системи управління транспортними потоками, оптимізації складських потужностей та стратегічного менеджменту логістичної інфраструктури України.

Есе молодих науковців на тему «Актуальні проблеми логістичного менеджменту»

Найбільш цікавою для студентів виявилась доповідь Сергія Слободяника.

Студенти активно долучились до обговорення сучасних проблем у сфері логістичного менеджменту та пошуку можливостей їх вирішення.  Адже магістри зі спеціальності 8.03060107 «Логістика» – це майбутні керівники транспортно-логістичних підприємств, експедиторських та постачальних організацій, структурних підрозділів прикордонної та митної служб, інших бізнесових структур.

Лідія Клименко, к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики