08.05.2015 5853

Екскурсія студентів Уманського НУС по визначних місцях України

Подорожувати завжди цікаво і весело, а особливо з дружньою компанією. Саме ці відчуття туристів змогли отримати студенти 51-см групи факультету менеджменту (куратор Оксана Загороднюк) та учасники СТЕМу «Добродії» (художній керівник Галина Бруй), побувавши на екскурсії у Вінниці. Туристичну групу проводжали помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський та голова профспілкового комітету Маргарита Парубок, яка нагородила кращу академічну групу та учасників СТЕМу «Добродії» поїздкою до м. Вінниця, що славиться своєю історією та неперевершеними фонтанами. Маргарита Іванівна проводжала туристів теплими напутніми словами, побажала їм гарної подорожі та приємних вражень.

Екскурсія студентів Уманського НУС по визначних місцях України

Дорогою студенти споглядали скіфські вали, розташовані на території Побужжя, історія яких сягає чотири тисячі років, черпали енергію космосу та милувалися неперевершеними краєвидами Немирівського городища, яке є пам’яткою археології національного значення.

Екскурсія студентів Уманського НУС по визначних місцях України

Далі шлях подорожуючих проходив через село Печери, в якому вони відвідалали млин та олійню, побудовані Костянтином Потоцьким. У графському парку доторкнулися до глибокої старовини, побачивши склеп Потоцьких, розташований на території здравниці. А потім на всіх чекала смачна юшка із сома та незабутній відпочинок у підніжжя річки Південний Буг, яка бурхливими хвилями та невпинною течією омиває великі насипи каміння.

На шляху до Вінниці проїжджали так званий тунель кохання, створений природою, і кожен мав можливість загадати заповітне бажання, пов’язане з почуттям кохання.

Студенти познайомились із архітектурою церкви Різдва Богородиці, побудованої із дерева без цвяхів, дізналися про те, що вона нещодавно відсвяткувала 250 років і є найвищою церквою над рівнем землі.

А ввечері незабутня подорож увінчалась феєричними фонтанами, які, мабуть, нікого не залишили байдужими. Поверталися додому повні вражень, приємних емоцій та спогадів. Задоволеними залишились всі, тому що вивчати історію рідного краю не тільки корисно, але й приємно. Налаштувались на нові премоги, аби знову зустрітися на цікавих туристичних дорогах України.

Екскурсія студентів Уманського НУС по визначних місцях України

Студенти та викладачі щиро вдячні організаторам поїздки, зокрема голові профкому університету Маргариті Парубок за чудові пережиті моменти від побаченого.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів