05.05.2018 4745

Екскурсія студентів Уманського НУС на виробництво

Уманський національний університет садівництва завжди відкритий для співпраці з провідними вітчизняними підприємствами, де випускники університету мають змогу працевлаштуватися.

Одним з таких осередків є ПАТ «Ельворті», де студентам завжди готові відкрити особливості провадження діяльності та допомогти з працевлаштуванням, адже підприємство тісно співпрацює з нашим навчальним закладом в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті».

Екскурсія студентів Уманського НУС на виробництво

Цього разу студенти інженерно-технічного факультету Уманського НУС відвідали завод з метою поглибленого вивчення конструкцій сільськогосподарської техніки. Це дає їм змогу застосувати набуті теоретичні знання на практиці.

Екскурсія студентів Уманського НУС на виробництво

Загалом студенти, які здобувають освіту за фахом «Агроінженерія», є затребуваними фахівцями на ринку праці, тож подібні екскурсії є незмінно позитивним і необхідним досвідом для молоді.

Прес-центр Уманського НУС