27.03.2015 6085

Екскурсія студентів-механіків на ПАТ «Уманьферммаш»

26  березня 2015 року було проведено екскурсію для студентів Уманського національного університету садівництва  на ПАТ «Уманьферммаш», який є одним із лідерів сільськогосподарського машинобудування України.

Екскурсія студентів-механіків на ПАТ «Уманьферммаш»

Під керівництвом викладачів кафедри процесів, машин та обладнання АПВ Лісового Івана Олександровича та Вихватнюка Романа Вікторовича студенти 11-ім, 31-ім та 32-ім груп інженерно-технологічного факультету за напрямом підготовки «Процеси, машини та обладнання АПВ» ознайомилися з виставковим майданчиком підприємства, де представлені основні зразки техніки, яка випускається, виробничими цехами, розглянули процеси виготовлення окремих деталей та збиранням і випробуванням готових виробів.

Екскурсія студентів-механіків на ПАТ «Уманьферммаш»

Підприємство спеціалізується на випуску машин для переробки сільськогосподарської продукції, ґрунтообробної, бурякозбиральної техніки, транспортних засобів, а також обладнання для металургійної та гірничодобувної промисловості. Загальний асортимент машин та обладнання, які випускаються підприємством, сягає 70 найменувань.

Екскурсія студентів-механіків на ПАТ «Уманьферммаш»

Екскурсія підприємством дала змогу студентам ефективно засвоїти теоретичний матеріал, що вивчався по дисциплінах «Верстатна, слюсарна справи та газоелектрозварювання», «Гідропривод сільськогосподарської техніки» та інших.

Екскурсія студентів-механіків на ПАТ «Уманьферммаш»

Студентів вразили величезна територія заводу та виробничих приміщень, потужності технологічних ліній, різноманітне обладнання та процес виконання виробничих операцій, який відбувався за їх присутності.

Слід відзначити що це вже не перша екскурсія студентів інженерно-технологічного факультету на ПАТ «Уманьферммаш». Сподіваємося, ця традиція буде збережена і надалі, а співпраця між університетом та ПАТ «Уманьферммаш» буде поглиблюватися та розвиватися.

Студенти та викладачі університету щиро вдячні керівництву ПАТ «Уманьферммаш» за надану можливість ознайомлення з виробництвом.