24.10.2014 5199

Економічний патріотизм в умовах сьогодення очима студентів

22 жовтня 2014 року у 210 аудиторії о 15.30. год. на кафедрі економічної теорії Уманського національного університету садівництва відбулося засідання наукового гуртка «Школа успішного бізнесу» на тему: «Економічний патріотизм в умовах сьогодення».

Засідання розпочалося вступним словом керівника гуртка д.е.н., доцента Пенькової Оксани Георгіївни, яка наголосила на актуальності теми зустрічі та згрупувала студентів до виступу.

Першими виступили студенти 21-з м групи Белім Анастасія, Небелюк Вікторія, Оніщук Ірина, Таресенко Діана та Шпиця Владислав з доповіддю на тему: «Україні потрібен економічний патріотизм», які розкрили суть поняття «економічний патріотизм» й окреслили його важливість для суспільства.

Економічний патріотизм в умовах сьогодення очима студентів

Наступними виступили студенти 21-м групи Кулибаба Владислав, Ревейчук Марина, Березюк Володимир, Нестеренко Катерина та Яременко Галина з доповіддю на тему: «Економічний патріотизм в Україні». Студенти проаналізували вплив досліджуваного явища на розвиток підприємств, підприємницького потенціалу, політику держави, цінність національних традицій. Виступ студенти закінчили обговоренням програми економічного відродження держави.

Економічний патріотизм в умовах сьогодення очима студентів

В кінці зустрічі присутні студенти активно обговорили почуту інформацію. Звучали цікаві запитання та думки, а також слова вдячності за змістовний та доречний на сьогодні захід.

Економічний патріотизм в умовах сьогодення очима студентів

Алла Ревуцька, викладач кафедри економічної теорії