18.07.2016 5330

Два роки – це не багато, але зроблено чимало!

1 липня 2016 року наймолодша кафедра Уманського національного університету садівництва – туризму та готельно-ресторанної справи, – відзначила маленьке свято – 2 роки від заснування. За цей період молодий ініціативний колектив кафедри, який очолює д.е.н., професор Людмила Транченко, працював натхненно та досяг значних результатів.

Два роки – це не багато, але зроблено чимало!

Студенти, які навчаються на спеціальностях «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», мали можливість відвідувати відкриті наукові, навчальні і практичні семінари та тренінги, майстер-класи під керівництвом провідних фахівців у галузях туризму та гостинності, студентські конкурси з туризму та готельно-ресторанної справи.

Два роки – це не багато, але зроблено чимало!

Здобутки колективу кафедри були відзначені золотою медаллю на XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016» «За розробку і впровадження інноваційних технологій у навчальний процес».

Цього року студенти кафедри отримали перші визначні перемоги на Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та предметних олімпіадах з туризму та готельно-ресторанної справи, а також на міжнародному конкурсі в м. Анталья.

Два роки – це не багато, але зроблено чимало!

Успіх – це не стільки те, що ми маємо, скільки те,

ким ми стаємо в результаті  (Джим Рон)

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи