29.05.2018 5139

Думка професіонала: «Якісна освіта та гарна практика – ось головне знаряддя для досягнення мрії!»

Студентський актив Уманського національного університету садівництва нещодавно мав змогу поспілкуватися в читальній залі бібліотеки з президентом ХК «Донбас» і віце-президентом ФК «Шахтар», суспільним діячем Борисом Колесніковим.

Під час зустрічі Борис Колесніков запросив студентів на екскурсію до власних підприємств «АПК-Інвест», «Конті» та «Artwinery», потужність та процеси виробництва яких знаходяться на одному з вищих рівнів Європейського стандарту. Майбутні технологи на практиці зможуть побачити процеси виробництва продукції, а також відвідати потужності заводу ігристих вин «Artwinery». Це дасть можливість перспективній молоді отримати не тільки теоретичні, а й практичні знання. Також наголосив, що підприємства завжди готові прийняти у свої ряди молодих професіоналів.

Присутні мали змогу поспілкуватися з гостем та задати йому низку хвилюючих їх питань, відповідаючи на які спікер висловив головний посил: «Якісна освіта та гарна практика – ось головне знаряддя для досягнення мрії!».

У змістовній та живій бесіді Борис Колесніков розповів про благодійний фонд «Фонд Бориса Колеснікова». На сьогоднішній день діяльність Фонду здійснюється в рамках програм, спрямованих на розвиток освіти, спорту, виявлення та підтримку талановитої та активної молоді, формування здорового способу життя, збереження культурно-історичної спадщини країни і створення нових історичних, культурних, наукових цінностей. Переможці конкурсів, що проводяться Фондом отримують цільові гранти на навчання, подальший розвиток інтелектуального та творчого потенціалу і фінансову підтримку для реалізації своїх задумів.

Під час зустрічі Борис Колесніков наголосив, що одним з головних завдань сучасної молоді є необхідність якісно та досконало засвоїти обраний фах. Адже професійні знання є основним критерієм при підборі молодих спеціалістів, а в сучасних умовах глобалізації економічних процесів для студентства відкривається безліч нових можливостей. «Тож скористайтеся ними, шановні студенти, з метою подальшого вдосконалення. Майбутнє у ваших руках!», – зазначив гість.

Прес-центр Уманського НУС