16.04.2014 5219

Дружня зустріч відділу довузівської підготовки Уманського НУС з школярами Чорнобаївського району

Щорічно Уманський НУС відвідують учні та їхні батьки з різних регіонів України, щоб ознайомитись із його історією, матеріально-технічною базою, правилами прийому, умовами навчання, проживання та дозвіллям студентів.

Також відвідують навчальний заклад учні, які навчаються на підготовчих курсах при університеті та планують стати студентами саме цього навчального закладу.

15 квітня відбулася зустріч учнів 11-х класів Чорнобаївського району з представниками Уманського національного університету садівництва. На початку зустрічі гостей сердечно частували пирогами та гарячим чаєм.

Завідувач відділу працевлаштування та довузівської підготовки Юрій Новак розповів випускникам про історію створення Уманського НУС, якому у цьому році виповнюється 170 років, ознайомив із структурою та  інфраструктурою університету, акцентував увагу на перевагах навчання. Юрій Васильович до слова запросив деканів та представників факультетів, які презентували свої факультети та спеціальності, які здобувають студенти в процесі навчання. Випускники також мали змогу ознайомитись із профорієнтаційними матеріалами.

В університетській їдальні гості спробували студентський обід, потім на них чекали екскурсії до приймальної комісії, теплично-оранжерейного комплексу, Наукової бібліотеки та гуртожитків. Завершилася цікава зустріч відвідуванням перлини садово-паркового мистецтва дендрологічного парку «Софіївка», куди хочеться повертатись знову і знову.

Прощалися з учнями з надією незабаром зустрітися знову у стінах одного із найкращих вищих начальних аграрних закладів України.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання

Error